Müdürün Mesajı

  • MÜDÜRÜN MESAJI
Sevgili Öğrenciler;
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokuluna hoş geldiniz. Yabancı Diller Yüksekokulumuzun en önemli hedefi; öğrencilerimizi Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Metnine uygun, uluslararası standartlarda yabancı dil eğitim ve öğretiminizi yürüterek gelecekte mesleki yaşamlarınızda, akademik çalışmalarınızı sürdürmede, yabancı dilin iletişim aracı olarak kullanıldığı çevrelerde kendinizi ifade edebilmeniz için gerekli olan bilgi ve becerileri üst düzeye çıkarmaktır. Yüksekokulumuzda zorunlu ve isteğe bağlı İngilizce ve isteğe bağlı Türkçe hazırlık sınıfları bulunmaktadır.

Üniversitemizin misyonu çerçevesince uluslararası öğrenci sayımızı artırarak uluslararası bir üniversite olma yolunda hızlı ilerlemeler kaydetmekteyiz. Sizler diğer uluslardan ve kültürlerden gelen öğrencilerle yabancı dillerinizi geliştirirken, farklı kültürleri tanıma, kendi kültürünüzü tanıtma ve kültürler arası becerilerinizi geliştirme olanakları bulacaksınız.

Yüksekokulumuzda güncel öğretim metot ve yaklaşımlarını takip ederek, eğitim programlarımızı ve materyallerimizi öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda düzenli olarak güncelleyerek nitelikli bir yabancı dil eğitimi almaları için akademik kadromuzla ciddi çalışmalar yapmaktayız. Bu duygu ve düşüncelerle başarılarınızın devamını diliyorum.

                                                                                                                                              
                                                                                                                                                    Doç. Dr. Fatih YILMAZ 

                                                                                                                                                                 TOGÜ
                                                                                                                                       Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü 
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, Tokat / Türkiye Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.